„ Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje”.
Henry Ford
Nasi klienci
AFOR Sp. z o.o.
Kielce, ul. Zagnańska 153
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
AGENCJA INWESTYCYJNA POLIAS Sp. z o.o.
Kielce, ul. Warszawska 166/47
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
AKADEMIA ŚWIĘTOKRZYSKA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH, WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU
Kielce, Al. IX Wieków Kielc
/MEN, SPO RZL, PRIORYTET 2, DZ. 2.1/
ARTUR ROBERT GIEMZA
Małogoszcz, ul. Warszawska 4
/RESTRUKTURYZACJA WNIOSKU PROW, DZ. 312/
ATM MIKODA CZĘŚCI MOTORYZACYJNA, TOMASZ MIKODA
Częstochowa ul. Podhalańska 10
/SPO WKP, DZ. 2.3/
BIURO RACHUNKOWE „LEX-BUFIKS”, BEATA KĄCKA
Włoszczowa, ul. Wschodnia 53
/FDI PHARE 2002/
BIURO RACHUNKOWE, SABINA ANDREJAS
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 67
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
CERADBUD SP.J. L. ZAWRZYKRAJ, W. ZAWRZYKRAJ
Radoszyce, ul. Mickiewicza 22
/ZPORR, DZ. 3.4; ZPORR, DZ. 3.4 /
CER MOTOR Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Dziewosłęby 22
/KFDI PHARE 2002/
COLA Sp. z o.o.
Jędrzejów, ul. Dojazd 1
/ FDI PHARE 2002; SPO WKP, DZ. 2.2.1/
CONTRACTOR Sp. z o.o.
Kraków, ul. Fredry 2
/SPO WKP, DZ. 2.4/
„DACH SERWIS”, MAREK ZASADA
Włoszczowa, ul. Ks. Biernackiego 6
/SPO WKP, DZ. 2.3/
DELFIN Sp. z o.o.
Kielce, ul. Jagiellońska 74
/KFDI PHARE 2002, SPO WKP, DZ. 2.3/
„DEMITECH”, DARIUSZ KORBIŃSKI
Kielce, ul. Witosa 80A
/RPO WŚ, DZ. 2.5/
DOM WESELNY „AMOREK”, HALINA PTAK
Łopuszno, ul. Strażacka 13D
/ZPORR, DZ. 3.4/
DROMAR, R.L. BOŻEK
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Gulińskiego 9
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
EKOBOX Sp. z o.o.
Kielce, ul. Kusocińskiego 50
/SPO WKP, DZ. 2.3/
EFFECTOR S.A.
Włoszczowa, ul. Młynarska 29
/FDI PHARE 2001; FDI PHARE 2002; SPO WKP, DZ. 2.3; SPO WKP, DZ. 2.4/
EPG, PRZEMYSŁAW KOJAC
Kielce, ul. Krakowska 137
/PO IG, DZ. 8.1/
FABET S.A.
Kielce, ul. Ściegiennego 270
/SPO WKP, DZ. 2.3/
FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA „TED-BUD”, TADEUSZ SŁABY
Kielce, ul. Wrzosowa 32
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOMEX, RYSZARD TOMALA SP.J
Sandomierz, ul. Krukowska 67
/POKL, DZ. 2.1.1/
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA, DOROTA WÓJCIK
Pierzchnica, Ujny 24,
/RPO WŚ, DZ. 2.5/
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „RYNIU”, RYSZARD SZOSTAK
Kielce, ul. Łódzka 219
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
FIRMA TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWA „TRANS-KOP”, PIOTR GWÓŹDŹ
Morawica, Drochów Górny 13b
/SPO WKP, DZ. 2.3/
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA „TAM”, ELŻBIETA SOCHAL
Chełm, ul. Lwowska 8
/SPO WKP, DZ. 2.3/
GAUDI Sp. z o.o.
Kielce, ul. Wesoła 10
/ZPORR, DZ. 3.4/
GROSS HURTOWNIA HYDRAULICZNA – GRUPA SBS Sp. z o.o.
Kielce, ul. Zagnańska 145
/PO IG, DZ. 8.2/
GRUPA EDUKACYJNA S.A.
Kielce, ul. Łódzka 308
/Ministerstwo Edukacji Narodowej – POKL, DZ. 3.3.4/
GRUPA HOTELOWO-TURYSTYCZNA SANTUR A.S. TOMALA SP.J.
Sandomierz, ul. Różana 21
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
HYDRO TRUCK Sp. z o.o.
Radom, ul. Obrońców 36
/SPO WKP, DZ. 2.3/
HUTA SZKŁA „ŻAR” SP.J.
Radom, ul. Szklana 2
/SPO WKP, DZ. 2.3/
HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO „BERTA”, STANISŁAW BERNADY
Wsola, ul. Leśna 51
/SPO WKP, DZ. 2.3, SPO WKP, DZ. 2.2.1/
HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO „GRACJA”, JÓZEFA BERNADY
Szydłowiec, Wola Korzeniowa 137
/SPO WKP, DZ. 2.3, SPO WKP, DZ. 2.2.1/
HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO „SOLBIKA”, STANISŁAW BERNADY
Maków, ul. Lipowa 84
/SPO WKP, DZ. 2.3/
INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA, AGNIESZKA RESZCZYK
Warszawa, ul. Marszałkowska 111z/1019
/RPO WŚ, DZ. 2.5/
ITS A. MICHALCZEWSKI – INTERNATIONAL TRANSPORT SPEDITION
Radom, ul. Łukasika 5
/ SPO WKP, DZ. 2.3/
JADAR TECHMATIK S.A.
Radom, ul. Żółkiewskiego 131/133
/POIG, DZ. 4.4/
KIELECKA FABRYKA POMP S.A.
Kielce, ul. Druckiego-Lubeckiego 1
/SPO WKP, DZ. 2.3/
KUREIR EXPRES TRANSPORT, TOMASZ ZARZYCKI, GRZEGORZ KISIEL
Chmielnik, Przededworze 129
/plan restrukturyzacji firmy/
LABORATORIUM ANALIZ MEDYCZNYCH, HALINA BEDNARCZYK
Kielce, ul. Olszewskiego 2
/ZPORR, DZ. 3.4/
„LA-TENDA” STUDIO WYSTROJU OKIEN I WNĘTRZ, MAŁGORZATA DYRDA
Kielce, ul. Planty 16b/9
/FDI PHARE 2002/
LINOR, WOJCIECH DYJAK
Konstancin-Jeziorna, Słomczyn 2A
/SPO WKP, DZ. 2.3/
MA – MAGDALENA WYSOCKA
Daleszyce, Mójcza 29A
/ZPORR, DZ. 3.4/
MAS-POL, ROBERT KUMAŃSKI
Kielce, ul. Okrzei 5
/FDI PHARE 2001/
GRUPOWA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNO-ORTODONTYCZNA, MICHAŁ TOCZEK, EDYTA MILEWSKA TOCZEK
Kielce, ul. J. Bogumiła Pucha 21
/ZPORR, DZ. 3.4/
MEBLE GOLA, MARCIN GOLA
Chmielnik, Suliszów 9
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
„M-ZNAK” Sp. z o. o.
Kielce, ul. Jurajska 10/42
/RPO WŚ, DZ. 2.5/
NEW MAXIMUM Sp. z o.o.
Kielce, ul. Sienkiewicza 11/3
/PO IG, DZ. 8.1/
NIERUCHOMOŚCI-BUDOWA, KUPNO-SPRZEDAŻ, RYSZARD GRZYB
Kielce, ul. Paderewskiego 4c/7
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
NZOZ EDENT S.C. EDYTA I IRENEUSZ FRYSIAK
Radom, ul. Chrobrego 46b
/SPO WKP, DZ. 2.3/
OFICYNA POLIGRAFICZNA APLA SP.J. W. GROCHULSKI, W. SKUZA, Z. CZARNIECKI
Kielce, ul. Sandomierska 89
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PBU „HEMA”
Kielce, ul. Olszewskiego 6
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PHU ANITA IMPORT-EXPORT, KAROLINA PIŁAT
Kielce, ul. Nałkowskiej 8/11
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
PHU „DREWEX”, ANDRZEJ PERCHEL
Pawłów, Radkowice 73
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PHU WIKI, MIROSŁAW KOZIEŁ
Strawczyn, Bugaj 13
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
PIEKARNIA, HENRYK WAWRZYNIEC
Pacanów, ul. Kościelna 17
/SPO WKP, DZ 2.3/
PIEKARNIA OSÓWKA, CZESŁAWA PALUS, MARIUSZ GOMUŁA
Zagnańsk, Tumlin Osowa 20A
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PLASTINVEST Sp. z o.o.
Suchedniów, ul. Fabryczna 5
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
PLASTOMA, MICHAŁ ŻYDEK
Warszawa, ul. Cylichowska 13/15
/SPO WKP, DZ. 2.3/
POLBUDROL Sp. z o.o.
Starachowice, ul. 17 stycznia 11
/SPO WKP, DZ. 2.2.1/
POWIAT SZYDŁOWIECKI
Szydłowiec, Pl. M. Konopnickiej 7
/RPO WM, DZ. 7.1/
PPUH ARIS, BOLESŁAW KAZIMIERZ STĘPIEŃ
Szydłowiec, ul. Jastrzębska 15
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PPHU „DENDRON”, PRZEMYSŁAW DZIAŁAK
Suchedniów, ul. Bugaj 35
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PPHU „ERPOL”, RAFAŁ ERET
Bełchatów, ul. Czapliniecka 34
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PPHU LAMBDA, ANDRZEJ DZIEWAŃSKI
Karczewo, ul. Sienkiewicza 10
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PPHU „KLINKIER-BUD”, CZESŁAW PENCONEK
Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 87
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PPHU „ROLMAK” SP.J. JAN PIETRZYK, JANUSZ STACHOWICZ, MARIUSZ PIETRZAŁEK
Staszów, ul. Towarowa 38
/SPO ROL, DZ. 1.5/
PPUH „BOLMOT”, ROBERT BOLWIŃSKI
Jędrzejów, ul. Głowackiego 30
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PTHU „TRANS-BUD”, ARKADIUSZ PAŁCZYŃSKI
Radom, ul. Ciemna 5/1
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PUH „BODEX” SP.J. F.K.M. BODZIOCH
Busko-Zdrój, ul. Sienkiewicza 5
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PUH SIGNAL, ANDRZEJ BIESIADA
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kilińskiego 35b
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
PUPH „BARTEK”, JANINA MICHTA
Zagnańsk, Bartków 71
/ZPORR, DZ. 3.4/
PRACOWNIA PROTETYCZNA, AGNIESZKA PODGÓRSKA
Starachowice, ul. Kielecka 43 A
/RPO WŚ, DZ. 2.5/
PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY, MAŁGORZATA ŁACH
Łagów, ul. Rynek 28
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZY, DOROTA MILLAK-WOJTAN
Skarżysko-Kam., ul. Bilskiego 25
/FDI PHARE 2002/
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE „SKALPOL II”, KONRAD SKALSKI
Kielce, ul. Letnia 5
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKO-USŁUGOWE POMAR
KRZYWICKI KRZYSZTOF, KRZYWICKI WIESŁAW, KRZYWICKI MICHAŁ
Daleszyce, Kranów 17
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ „SANFOOD” SP.J. ZYGMUNT DUSZA, WIESŁAWA ŁĘCZYCKA
Sandomierz, ul. Holownicza 6
/SAPARD, SCHEMAT 1.2/
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE JEZIERSKI, ANDRZEJ JEZIERSKI
Zagnańsk, Lekomin 2
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „CAJDEX”
Łódź, ul. Kurczaki 131
/SAPARD, SCHEMAT 1.2/
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „WOMAKS” S.C. EXPORT-IMPORT M. WOŻNICA I M. WOŻNICA,
Jędrzejów, ul. B. Krzywoustego 3/12
/SPO WKP, DZ. 2.3/
PUNKT APTECZNY, EDYTA NIEWIADOMSKA-JASICZEK
Kurzelów, ul. Kielecka 7
/ZPORR, DZ. 3.4/
RESTAURACJA „NEFRETITI”, AGNIESZKA KOŁOMAŃSKA
Kielce, ul. Żytnia 8
/FD PHARE 2003/
RICCO Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Działkowa 28
/SPO WKP, DZ. 2.3, SPO WKP, DZ. 2.3, SPO WKP, DZ. 2.3/
ROAD Sp. z o.o.
Włoszczowa, ul. Jędrzejowska 13
/FDI PHARE 2002/
ROBOTY ZIEMNE, USŁUGI BUDOWLANE, PIOTR JANUS
Masłów, Masłów Drugi 12
/ZPORR, DZ. 3.4/
SALON FRYZJERSKI, TERESA JATTA
Przysucha, ul. Partyzantów 1A
/SPO WKP, DZ. 2.3/
SARPLAST Sp. z o.o.
Kielce, ul. Przęsłowa 4
/SPO WKP, DZ. 2.2.1/
„SĘK” STOLARKA BUDOELANA, HENRYK PASTUSZKA
Skarżysko-Kam., ul. 1 Maja 105
/FDI PHARE 2002/
STRUNOBET-MIGACZ Sp. z o.o.
Włoszczowa, Kuzki 14a
/SPO WKP, DZ. 2.3/
STUDIO KOSMETYCZNE „KAREN”, RENATA BEDNARSKA
Klimontów, ul. Opatowska 23
/ZPORR, DZ. 3.4/
SZKOŁA PODSTAWOWA w Bodzentynie
/SZKOLENIE: PRZYSTOSOWANIE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH DO INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ/
SZKOŁA PODSTAWOWA w Czarncy
/SZKOLENIA:
1. PRZYSTOSOWANIE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH DO INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ
2. SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI KOMPUTERA/
SZKOŁA PODSTAWOWA w Leszczynach
/SZKOLENIA:
1. PRZYSTOSOWANIE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH DO INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ
2. SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI KOMPUTERA/
SZKOŁA PODSTAWOWA w Miąsowej
/SZKOLENIA:
1. ZDOBYWANIE POZAROLNICZYCH KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
2. SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI KOMPUTERA/
SZKOŁA PODSTAWOWA w Radlinie
/SZKOLENIA:
1. PRZYSTOSOWANIE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH DO INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ
2. SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI KOMPUTERA/
SZKOŁA PODSTAWOWA w Skarżysku Kościelnym
/SZKOLENIE: PRZYSTOSOWANIE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH DO INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ/
SZKOŁA PODSTAWOWA we Wzdole Rządowym
/SZKOLENIE: PRZYSTOSOWANIE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH DO INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ/
TARTAK „OLCZYK”, LUDWIK OLCZYK
Krasocin, Świdno 1
/SPO WKP, DZ. 2.3
TARTAK „SALWIN”, STANISŁAW SALWIN
Wielątki, Folwark 14a
/SPO WKP, DZ. 2.3/
TARTAK „KLIMASZEWSKI”, ROMAN KLIMASZEWSKI
Czarnotrzew gm. Baranowo
/SPO WKP, DZ. 2.3/
TIMBERLUX S.C. MAREK I MAGDALENA SALACH
Otwock, ul. Jagienki 19
/ZPORR, DZ. 3.4/
„TO-MASZ” SP.J. WIESŁAWA I ROMAN WIŚNIK
Piaseczno-Siedliska, ul. Asfaltowa 45a
/SPO WKP, DZ. 2.3/
„TORWOD” SP. z o.o.
Słomniki, Januszowice 129
/SPO WKP, DZ. 2.3/
TRANSFER24 Sp. z o.o.
Kielce, Sienkiewicza 11/3
/WNIOSEK DO KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO W SPR. WYD. ZEZWOLENIA NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI W CHARAKTERZE INSTYTUCJI PŁATNICZEJ/
TREND GLASS SP. z o.o.
Radom, ul. Kanałowa 12/12
/SPO WKP, DZ. 2.3/
U.I.B. „SZYM-BUD”, SŁAWOMIR SZYMKIEWICZ
Kielce, ul. Mazurska 70/46
/FDI PHARE 2002/
USŁUGI STOLARSKIE, MIECZYSŁAW STASZEL
Przyłęk, Mierziączka 22a
/SPO WKP, DZ. 2.3/
USŁUGI NOCLEGOWE, WANDA PUCHAŁA
Busko-Zdrój, ul. 1 Maja 8
/ZPORR, DZ. 3.4/
„WOJTPOL” SP.J. T. WOJTYSIAK, Z. KRZEŚNIAK
Kozienice, ul. Przemysłowa 1
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD BUDOWLANO – USŁUGOWY „BUD-DEC”, KRZYSZTOF BADURAK
Pińczów, Kopernia 74
/PROW, DZ. 312/
ZAKŁAD DRZEWNY GAJEWSKI, MICHAŁ GAJEWSKI
Przytyk, Oblas 10
/SPO WKP, DZ. 2.2.1/
ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI POJAZDOWEJ, DARIUSZ LUCIMA
Radom, ul. Hempla 10
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO i TELEKOMUNIKACYJNEGO, JÓZEF WIELOCH
Busko-Zdrój, ul. Waryńskiego 24
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD LIOFILIZACJI „LIOGAM”, M. BIEŃ, G. KOT, A. PRZEŚLAK SP.J.
Sitkówka-Nowiny, ul. Zgórsko 60a
/SAPARD, SCHEMAT 1.2/
ZAKŁAD PIEKARNICZY, JÓZEF OCHOCKI
Włoszczowa, ul. Młynarska 60
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD POGRZEBOWY „AARON Q”, WALDEMAR KOWALCZYK
Radom, ul. Podwalna 10
/ZPORR, DZ. 3.4/
ZAKŁAD PŁYTEK CERAMICZNYCH „PRZYSUCHA” S.A.
Skrzyńsko, ul. Przemysłowa 56
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH, B. WYPYCHEWICZ S.A.
Włoszczowa, ul. Jędrzejowska 79c
/SPO WKP, DZ. 2.2.1/
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY TREBOR, STANISŁAW LESIAK
Chęciny, Os. Północ 127
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY „PRO-MET”, MIROSŁAW CHUDOŃ
Węgrów, ul. Władysława Sikorskiego 11
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCÓW „SAMBOR” Sp. z o.o.
Sambor, Samborzec 55
/SAPARD, SCHEMAT 1.2/
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY, KRZYSZTOF KUMOŃ
Busko-Zdrój, ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 27
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD STOLARSKI „BIG”, GRZEGORZ KĄCKI
Włoszczowa, ul. Wschodnia 53
/SPO WKP, DZ. 2.2.1; SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD STOLARSKI, HENRYK I STANISŁAW SROKA S.C.
Stąporków, Czarniecka Góra 57
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY, PIOTR KAPELSKI
Krasocin, Oleszno, ul. Lednicka 11
/ZPORR, DZ. 3.4/
ZARZĄD INŻYNIERII KOLEJOWEJ SP.J.
Sandomierz, ul. Retmańska 11A
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BRZEGACH
/SZKOLENIE: PRZYSTOSOWANIE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH DO INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ/
ZŁOMEX, ANDRZEJ NOWAK
Małogoszcz, Bocheniec 55d
/RPO WŚ, DZ. 1.1/
ZPC PRZYSUCHA S.A.
Skrzyńsko, ul. Przemysłowa 56
/SPO WKP, DZ. 2.3/
ZPHU MIKRONBIS, LESZEK DUDNIEWSKI, MICHAŁ NIEMIEC
Starachowice, ul. 1 Maja 12
/RPO WŚ, DZ. 2.5/
ZPHU „PAPSTAR”, Z.T. WOŹNIAK
Starachowice, ul. Rogowskiego 15
/ ZPORR, DZ. 3.4; SPO WKP, DZ. 2.3/
ZWIĄZEK ZAWODOWY „RYBNIK 90”.
Rybnik, ul. Przemysłowa 1
/ZPORR, DZ. 1.4/